نتایج جستجو برای عبارت :

کاملترین کد تقلب GTA San Andreas برای کامپیوتر

اتومبیل دزدی بزرگ: سَن آندریاس (به انگلیسی: Grand Theft Auto: San Andreas) یکی از پرطرفدار ترین بازی های کامپیوتری در دنیا میباشد.
امروز برای شما کاربران عزیز کدهای تقلب بازی جذاب GTA San Andreas را آماده کرده ام. امیدوارم از رمز gta لذت ببرید!
برای وارد کردن رمز های تقلب gta کافیست در هنگام بازی کد های انگلیسی را از چپ به راست وارد نمایید.
ادامه مطلب
دانلود فیلم سینمایی San Andreas Mega Quake 2019 با زیرنویس فارسی
دانلود رایگان فیلم San Andreas Mega Quake 2019 با کیفیت عالی
 کیفیت BluRay 1080p قرار گرفت
گروه فیلم : اکشن ، درام ، هیجان انگیز ، علمی تخیلی | محصول : 2019 آمریکا
دانلود فیلم San Andreas Mega Quake 2019
دانلود فیلم سینمایی San Andreas Mega Quake 2019 با زیرنویس فارسی
دانلود رایگان فیلم San Andreas Mega Quake 2019 با کیفیت عالی
 کیفیت BluRay 1080p قرار گرفت
گروه فیلم : اکشن ، درام ، هیجان انگیز ، علمی تخیلی | محصول : 2019 آمریکا

دانلود فیلم San Andreas Mega Quake 2019
ﻪ ﺑﺎﺭ ﺑﺮﺍ ﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﺗﻘﻠﺐ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺑﻮﺩﻡ ﺴﺒﻮﻧﺪﻩ ﺑﻮﺩﻡ ﺑﻪ ﺟﻠﺪ ﺘﺎﺑ ﻪ ﺯﺮ ﺩﺳﺘﻢ ﺑﻮﺩ ﺑﻌﺪ ﺧﺎﻧﻮﻣﻤﻮﻥ ﺧﻠ ﻋﺎﺩ ﺍﻭﻣﺪ ﺳﺮ ﻣﺰﻣﻮﻥ ﻗﺸﻨ ﺘﺎﺑﻤﻮﻧﻮ ﺯﺮﻭ ﺭﻭ ﺮﺩ ﻔﺖ ﺍﻨﺎ َﻦ ؟؟ ﻣﻨﻢ ﻔﺘﻢ ﺧﻼ‌ﺻﻪ ﻧﻮﺴ ﺍﻦ ﺩﺭﺱ ﺗﺎﺯﻩ ﺑﻬﺶ ﺩﺭﺳﻢ ﻧﺸﻮﻥ ﺩﺍﺩﻡ⁦:-P⁩ ﺟﺎﻟﺐ ﺍﻨﺠﺎ ﻪ ﺳﺎﻋﺖ ﺗﻘﻠﺐ ﻧﻮﺷﺘﻢ ﻫ ﺪﻭﻣﺸﻮﻥ ﺗﻮ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﻮﻣﺪﻩ ﺑﻮﺩﻥ 
ﺧﺪﺍﺎ ﺍﺯ ﺍﻦ ﺑﻼ‌ﺎ ﺭﻭ ﺳﺮ ﻫ ﻧﺎﺭ ⁦⁦:-»⁩
بررسی جامع بازی افسانه ای است ، ما همیشه قسمت های آن را دنبال کرده ایم و آن را دوست داریم ، این یک بازی خیابان ها ، کشتار و اکشن است که محدودیتی ندارد GTA San Andreas ، مخفف کلمه grand theft auto: san andreas آندریاس بازی ای است که مورد علاقه میلیون ها نفر از سراسر دنیا است زیرا این بازی شامل همه چیزهایی است که بازیکن می خواهد.این بازی همه بازی ها را با هم جمع کرده است.این بازی با قسمت های خود که به طور مداوم می آمد و می آمد ، قایقرانی می کرد و همین امر باعث می شد تا آ
                     سلام خدمت تمام همراهان عزیز و دوستانی که به تازگی به جمع ما پیوسته اند، در این مطلب سیوهای(ذخیره) کامل بازی محبوب جی تی ای 5 (Gta sa) رو آماده کردیم، امیدوارم مفید واقع بشه. 
جهت دانلود و استفاده از این سیوها  که هم برای کسانی که در گوشی اندروید خود به بازی مشغول هستند و هم برای کسانی که در کامپیوتر خود مشغول بازی هستند  در ادامه مطلب همراه من باشید.

ادامه مطلب
رمز بازی GTA 5
رمز حیوانات بازی جی تی ای
خب دوستان گلم امروزم می خوام انواع رمز بازی جی تی ای 5 رو به نمایش بذارم که از جمله اکثر این رمز ها که برای شما پرکاربرد هستند، رمز بی تربیت بازی جی تی ای 5، رمز جی تی ای 5 رمز اسب، دانلود رمز بازی جی تی ای 5، رمز کامل بازی GTA 5، رمز پلیس، رمز لباس پلیس، رمز بی نهایت پول، رمز مرد عنکبوتی، رمز هواپیما و سایر کد های تقلب این بازی می باشد.

ادامه مطلب

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

حکم شرعی تقلب در امتحانات

احکام شرعی در خصوص تقلب در امتحانات

با
توجه به نزدیک شدن به ایام امتحانات مدرسه و دانشگاه حکم شرعی و نظر مراجع
تقلید در خصوص تقلب در امتحانات را برای شما کاربران گرامی گردآوری نموده
ایم.
حکم شرعی تقلب در امتحان:
ادامه مطلب
انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
اتومبیل دزدی بزرگ: سَن آندریاس (به انگلیسی:Grand Theft Auto: San Andreas) یک بازی ویدئویی غیرخطی در سبک اکشن-ماجراجویی وجهان باز از مجموعه بازی‌های اتومبیل‌دزدی بزرگ است که توسط راک‌استار نرث توسعه یافته و به وسیلهٔراک‌استار گیمز منتشر شده‌است. اتومبیل‌دزدی بزرگ: سَن اَندریاس پنجمین بازی از سری بازی‌های جی‌تی‌ای به‌شمار می‌رود. این بازی ابتدا در ۲۶ اکتبر ۲۰۰۴ برای کنسول پلی‌استیشن ۲ سپس در ۷ ژوئن ۲۰۰۵ برایاکس باکس و مایکروسافت ویندو

GTA San Andreas سن اندرس نام پنجمین نسخه از سری بازی های خشونت در شهر می باشد و ما امروز نسخه دوبله فارسی این بازی را به همراه خودروهای ایرانی برای شما آماده کرده ایم. همچنین این نسخه GTA San Andreas با نام جی تی آ در تهران نیز شناخته می شود.
 GTA San Andreas توانست دنیای بازی های جهان باز را در حد بسیار زیادی پیشرفت دهد و به عنوان الگویی بسیار مهم برای سایر بازی سازان شناخته شود. هم اکنون بسیاری از گیمرها از این بازی به عنوان یکی از بهترین بازی های تاریخ یاد می
داشتیم با مامان و بابا تو سر و کله هم میزدیم که کی بره واسه شام برنج درست کنه
مامان به بابا می گفت بابا هم به من
هیشکی هم زیر بار نمی رفت
گفتم بیاین تک بیاریم هرکی تک افتاد اون بره
قبول کردن
به بابا شک کردم گفتم ببین تقلب نمی کنی ها
هرکی تقلب کنه خودش باید بره درست کنه
گفت قبول
تک آوردیم
مامانم خواسته بود تقلب کنه یهو دستش بین پشت و رو تو هوا موند :/
آخرم نشست زمین گفت امکان نداره من برم
بابا رو فرستاد :/
امروز قصد معرفی یک اپلیکیشن جالب در زمینه ی هک بازی جی تی آ پنج با نام GTA: San Andreas Cheater را داریم که با آن می توانید براحتی با پول، جان، سپر، اسلحه، فشنگ بی نهایت بازی خود را ادامه دهید! این برنامه که برروی همه ی گوشی ها و تبلت های اندرویدی قابل استفاده می باشد به هیچ برنامه یا عملیات دیگر همچون روت نیازی ندارد و به آسانی می توانید در عرض چند ثانیه همه ی تجهیزات را نامحدود کنید!
به همراه دانلود نرم افزار GTA-San-Andreas-Cheater

ادامه مطلب
امروز قصد معرفی یک اپلیکیشن جالب در زمینه ی هک بازی جی تی آ پنج با نام GTA: San Andreas Cheater را داریم که با آن می توانید براحتی با پول، جان، سپر، اسلحه، فشنگ بی نهایت بازی خود را ادامه دهید! این برنامه که برروی همه ی گوشی ها و تبلت های اندرویدی قابل استفاده می باشد به هیچ برنامه یا عملیات دیگر همچون روت نیازی ندارد و به آسانی می توانید در عرض چند ثانیه همه ی تجهیزات را نامحدود کنید!

ادامه مطلب
بسم الله ارحمن الرحیم

GTA San Andreas سن اندرس نام پنجمین نسخه از سری بازی  های خشونت در شهر می باشد و ما امروز نسخه دوبله فارسی این بازی را  برای شما آماده کرده ایم. همچنین این نسخه GTA San Andreas با نام جی تی آ  نیز شناخته می شود. نسخه کامپیوتری این بازی نیز طرفداران زیادی دارد.از ویژگی های منحصر به فرد این بازی به نوعی ادغام آن از دو گونه بازی های جنگی و ماشین سواری میباشد.
Rock Star اولین شرکت تولید کننده این سبک
دانلود رایگان با لینک مستقیم
بدون شک سری بازی gta یکی از پرطرفدارترین بازی های جهان محسوب میشود و بازی gta sa جزوه همین مجموعه است و من دراین مطلب برای شما دوستان عزیز نسخه فارسی این بازی رو گذاشتم وشما میتوانید آن را از طریق لینک زیر دانلود کنید
ادامه مطلب
و اینچنین است شب آخرین امتحان جراحی
همان شب موعود
که من باز هم حس میکنم فردا هیچی یادم نمیاد و البته پوست کلفتی ترمای آخرم روم تاثیر گذاشته و خیلی خرم قراره برم امتحان بدم
و برای اولین بار تو این ۱۸ سال تحصیلیم میخوام تقلب بنویسم و خییییلی ذوق دارم
البته امیدوارم خدا کمک کنه ک بتونم استفاده کنم
+ این تقلب ازون تقلبا نیس. ینی هم استادش میدونه و هم همه تقلب میکنن منم ترمای اخر نمیخوام بخاطر جراحی۵ بدبخت بشم ازونجایی هم ک هرچی بخونم باز معلوم نی
و اینچنین است شب آخرین امتحان جراحی
همان شب موعود
که من باز هم حس میکنم فردا هیچی یادم نمیاد و البته پوست کلفتی ترمای آخرم روم تاثیر گذاشته و خیلی خرم قراره برم امتحان بدم
و برای اولین بار تو این ۱۸ سال تحصیلیم میخوام تقلب بنویسم و خییییلی ذوق دارم
البته امیدوارم خدا کمک کنه ک بتونم استفاده کنم
+ این تقلب ازون تقلبا نیس. ینی هم استادش میدونه و هم همه تقلب میکنن منم ترمای اخر نمیخوام بخاطر جراحی۵ بدبخت بشم ازونجایی هم ک هرچی بخونم باز معلوم نی
امروز قصد معرفی یک اپلیکیشن جالب در زمینه ی هک بازی جی تی آ پنج با زبان فارسی به نام GTA: San Andreas Cheater را داریم که با آن می توانید براحتی با پول، جان، سپر، اسلحه، فشنگ بی نهایت بازی خود را ادامه دهید! این برنامه که برروی همه ی گوشی ها و تبلت های اندرویدی قابل استفاده می باشد به هیچ برنامه یا عملیات دیگر همچون روت نیازی ندارد و به آسانی می توانید در عرض چند ثانیه همه ی تجهیزات را نامحدود کنید!

ادامه مطلب
هک بازی تلگرام lumberjack, ربات هک بازی تلگرام, هک بازی تلگرام corsairs,
کانال هک بازی تلگرام, ربات هک بازی های تلگرام, نرم افزار هک بازی تلگرام,
تقلب در بازی تلگرام, ربات تقلب در بازی تلگرام

برای تقلب در بازی‌های تلگرام در قدم اول،
شما نیازمند به دست آوردن آدرس دقیقی هستید که پس از انتخاب دکمه‌ی Play
در بازی به شما اختصاص داده می‌شود. برای این کار بازی را باید در محیط
مرورگر وب دستگاه اجرا نمایید. به دست آوردن این آدرس در سیستم‌‌عامل‌های
اندروید،
کدهای تقلب در فریم‌ورک‌های برنامه نویسی راهکاری مناسب برای یادگیری سریع و آسان کدها هستند.
مخصوصا اگر با ساختار یک فریم‌ورک آشنا هستید و می‌خواهید کار با یک فریم‌ورک جدید را یاد بگیرید می‌توانید از کدهای تقلب استفاده کنید.
در این آدرس یک cheat sheet یا برگه تقلب برای کدهای لاراول می‌بینید.
اگر می‌خواهید از درست بودن کد خود مطمئن شوید، و یا این که می‌خواین خیلی سریع ببینید مثلا کوکی چطور ذخیره می‌شه از این برگه‌های تقلب استفاده کنید.
این
دو نکته برای بدنسازان مبتدی 
1⃣روی فرم صحیح حرکات کار کنید
انجام تکرار‌ها با تقلب هیچ سودی جز وقت تلف کردن برای شما ندارد.اگر مجبور به تقلب در حرکتی‌ هستید این یعنی‌ اینکه وزنه مورد نظر شما سنگین می‌باشد.هنگامی که شما در حرکتی‌ تقلب می‌کنید یعنی‌ اینکه شما در حال کمک گرفتن از ماهیچه‌های دیگر خود هستید.پس در واقع گرچه شما وزنه سنگین‌تری را میزنید ولی‌ انقباض بیشتری روی ماهیچه مورد هدف وارد نشده است.به علاوه تقلب کردن میتواند خطرناک نی

سلام امروز میخام براتون یک پدیده رو معرفی کنم 

نسخه‌های اخیر GTA جزو بهترین بازی‌های جهان‌باز ساخته شده در تاریخ بازی‌های ویدیویی هستند و کمتر کسی منکر این قضیه است. آن‌ها دنیاهای وسیعی دارند و آزادی عمل زیادی را به کاربران ارائه می‌کنند، اما دیگر آن شور و هیجان بی‌حد و مرز گذشته را ندارند و شاید بیش از پیش واقعی شده‌اند.
امکان ندارد San Andreas را بازی کرده باشید و خاطره‌ای از هیاهوی ناب و خالصی که تنها با دزدیدن (یا در اکثر مواقع، ا
امروزه، تقلب علمی چنان گسترده و شایع شده است که بی‌تردید یکی از دغدغه‌های جامعه علمی در بسیاری از کشورها هست. تقلب علمی دردی عمیق و کهنه است و از دیرباز بشر با آ دست به گریبان بوده است. شاید شما هم در دوران تحصیل در مدرسه و دانشگاه و دوره پسادانشجویی نمونه‌هایی از تخلف و تقلب در مسائل علمی را از نزدیک مشاهده کرده باشید. نکته تامل‌برانگیز ماجرا آنجا است که خیلی از اشخاص حتی نمی‌دانند کاری که انجام می‌دهند مصداق بارز تخلف یا تقلب علمی است. د
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
حتما شما هم تا کنون با اینها در بازی جذاب gta san andreas برخورد کرده اید. این فایل حاوی نقشه های دقیق از مکان اسپریها، صدفها و نعلهای اسب میباشد . به کمک این نقشه ها شما میتوانید تمامی آنها را پیدا کنید.
حجم فایل:600kb
راهنمای دانلود : (( بعد از کلیک روی لینک زیر شما وارد صفحه ی بعدی میشود. بعد شما باید روی گزینه ( برای ادامه اینجا کلیک کنید) بزنید. در صورتی که گزینه باز شدن خودکار صفحات در مرورگر شما فعال باشد بلا فاصله بعد از کلید بر روی(برای ادامه اینجا
آشنایی با نسبت ها و نمودار ها برای کشف تقلب در صورت های مالی

مولف: عصمت زنگنه           ناشر: دیباگران تهران
درباره ی مولف:
از ویژگی های قلم این مولف نثر ساده و روان است که قابل فهم عموم است.

درباره ی کتاب:
این کتاب بسیار منحصر به فرد است و هیچ نمونه مشابهی ای ندارد و پس از مطالعه ی این کتاب خواننده به راحتی میتواند با استفاده ی چند نسبت ساده مالی و اکسل اگر تقلب و یا اشتباهی توسط حسابدار صورت گرفته شده باشد را متوجه شود.

تصویر جلد کتاب:
کلیک کنید ^^

ممنون می شم اگه شرکت کنیددددددددد ^^ و اینکه لطفا با اسمه خودتون شرکت کنید و تقلب نکنیدد چون خودم می دونم چوری میشه تقلب کرد و همشو 10 گرفتتت کککککک
 می خوام بدونم چقد منو شناختین تو این 200 و خورده ای روزی که باهاتون بودم ^^

Grand Theft Auto: San Andreas جی تی ای 5 یا GTA v یکی از سرگرم کننده ترین و بهترین بازی در سبک گانگستری و ماشین سواری می باشد و توسط شرکت راک استار گیمز که توسعه دهنده و سازنده این بازی است ساخته شده , کسی نیست که بازی gta 5 را نشناسد این بازی برگرفته از نسخه کامپیوتری بازی میباشد که با همان کیفیت و با همان سبک گانگستری برای سیستم عامل اندروید طراحی شده که دارای گرافیک فوق العاده بالا و خیره کننده میباشد و همچنین ماشین , اسلحه مختلفی در این بازی گنجانده شده و
اریخچه تقلب از جایی شروع می شود که " حسن کچل " برای نخستین بار به مکتب رفت . از بد ماجرا ، همان روز امتحان ماهیانه کودکان مکتب بود ؛ لیک حسن کچل از روی تنبلی چشمان چپش را بر روی ورقه ی همزاد انداخت تا نکته ای بس ارزشمند از ورقه ی فوق الذکر دشت کند .
این بود که اولین تقلب تاریخ بشری رقم زده شد . البته این تقلب با روش های بسیار ابتدایی بشری رقم زده شد. البته این تقلب باروش های بسیار ابتدایی (در مقابل ترفند های کنونی ) صورت گرفت . بدین ترتیب که حسن با کلی

ژانر فیلم : اکشن , درام , هیجان انگیز زبان فیلم : انگلیسی | فارسی سال انتشار : 2018 امتیاز : 6.2 - IMDB محصول : Norway کارگردان : John Andreas Andersen ستارگان : Ane Dahl Torp , Edith Haagenrud-Sande , Kathrine Thorborg Johansen , Kristoffer Joner کیفیت : BluRay
خلاصه داستان : سال 1904 زلزله‎ای به مقیاس 5٫4 ریشتر به مرکزیت صفحه‎ی اسلو گرابن که در زیر پایتخت نروژ قرار دارد، اسلو را در شوک فرو می‎برد. اکنون پس از این نشانه‎هایی وجود دارند که حاکی هستند می‎توان در آینده انتظار زمین لرزه‎ای عظیم
و آنچنان از عصبانیت شعله کشیدم که از نگاه خیره ام فهمید و خواست آرامم کند اما اجازه نداده و به تلخی توبیخش کردم :«خونه اول؟؟؟ کدوم خونه؟؟؟ دروغ گفتید! تقلب کردید! خیانت کردید! حالا انگار نه انگار؟؟؟ برگردیم سر خونه اول مون؟؟؟» 

صورتش در هم رفت، گونه هایش از ناراحتی گل انداخت و با لحنی گرفته اعتراض کرد :«مگه من تو ستاد انتخابات بودم که میگی تقلب کردم؟ اگه واقعاً فکر می کنین تقلب شده، چرا آقایون رسماً به شورای نگهبان شکایت نمی کنن؟»... 

ادام
برای راندن جنگنده به سمت جلو، کافیست ابتدا کلید شماره 2 از بالای صفحه کلید را فشار داده تا چرخ های جنگنده به داخل هدایت شوند. سپس از سمت راست کیبرد و کلیدهای ماشین حساب، فلش رو به جلو که شماره 2 هست را فشار دهید.
ضمنا رمز چنگنده jumpjet میباشد.
لذت بردید؟
تو فتنه ۸۸ بحث درباره تقلب انتخابات بود، خب طلبه ها میرفتن و روشنگری میکردن که آقا تقلبی نشده. اصلا امکان تقلب نیست. اما الان چیکار باید کرد? بنزین که ۳ هزار شده. با مردم چ حرفی بزنیم? هر حرفی هم بزنیم میرسه به اینکه مسئولین ناکارآمد هستن. حالا دعوا سر اینه که کدوم مسئول?
بیچاره اون طلبه ای که هنوز درسش تموم نشده و مسئولیتی رو نگرفته ولی باید جوابگو باشه.  
بیچاره اون طلبه ای که دیگه ماشین نداره اما باید قسط بده. 
بیچاره من که کلی کار رو زمین مون
 دور جالب لیبرالها:اگر رای نیاورند: تقلب شده استاگر رای بیاورند: علی رغم تقلب باز ما پیروز شدیم!
اگر مذاکرات نتیجه دهد: ما زبان دنیا را بلدیماگر نتیجه ندهد: دلواپسان لجوجند و نمی گذارند!
اگر رهبر حمایتشان کند: این تصمیم رهبر بود نه ما!اگر رهبر حمایت نکند: نمیگذارند کار کنیم!!!

قرآن زیبا میفرماید:
فاذا جائتهم الحسنه قالوا لنا هذه! و ان تصبهم سیئه یطیروا بموسی!! (اعراف۱۳۱)هرگاه خیر به آنها میرسد می گویند از خوبی خودمان است وهرگاه مشکلی به وجود م
چندسال پیش چنین توییتی نوشتم: «تو خونه‌ی ما یک پنجره‌ی مخفی و سحرآمیز هست که مستقیم به امریکا، شهر San Andreas باز میشه. وقتهایی که خسته میشم میرم سواحل اونجا جت‌اسکی سواری میکنم. چندتا ماشین گرون قیمت هم میدزدم توی بِوِرلی‌هیلز ویراژ میدم و حین رانندگی با اسلحه اتوماتیکم آدم میکشم!»
ادامه مطلب
Grand Theft Auto: San Andreas جی تی ای 5 یا GTA v یکی از سرگرم کننده ترین و بهترین بازی در سبک گانگستری و ماشین سواری می باشد و توسط شرکت راک استار گیمز که توسعه دهنده و سازنده این بازی است ساخته شده , کسی نیست که بازی gta 5 را نشناسد این بازی برگرفته از نسخه کامپیوتری بازی میباشد که با همان کیفیت و با همان سبک گانگستری برای سیستم عامل اندروید طراحی شده که دارای گرافیک فوق العاده بالا و خیره کننده میباشد و همچنین ماشین , اسلحه مختلفی در این بازی گنجانده شده و ب

در مقاله های هر هفته با آنتونی، سعی می‌کنیم ویدیوهایی از آندرس آنتونوپولوس (Andreas Antonopoulos) را منتشر کنیم تا دانش و آگاهی افراد را در مورد بیت کوین و حوزه ارزهای دیجیتال بالا ببریم. این هفته ویدئویی در ارتباط با رابطه بین آدرس IP و کیف پول در نظر گرفته شده است.
کاربران عادی و افراد حرفه‌ای زیادی که در حوزه ارزهای دیجیتال به فعالیت می‌پردازند، با آنتونی در ارتباط هستند و سوالات مهمی را با او مطرح می‌کنند. او که می‌توان گفت یکی از مسلط‌ترین
جناب آقای ……
معاون محترم آموزش
موضوع : دفاعیه اتهام تقلب امتحان
با سلام و احترام
احتراما اینجانب …… دانشجوی رشته …… بعلت استرس و خستگی ناشی از مطالعه و مرور دروس و کمبود خواب به اشتباه جزوه درسی ……  را با خود به جلسه امتحان بردم و مراقب امتحان صرفا به دلیل همراه داشتن جزوه مربوطه مانع از ادامه امتحان اینجانب شده و به ناحق نام اینجانب را بعنوان متقلب به دایره امتحانات اعلام نمود. با عنایت به اینکه اینجانب از دانشجویان فعال و کوشا در درس
آموزش تغییر ظاهر CJ (شخصیت بازی) در بازی GTA San Andreas

.در این پست از سایت قصد داریم یاد بدیم که چطور میتونید در ظاهر CJ (شخصیت اصلی بازی GTA 5) تغییر ایجاد کنید.این تغییرات شامل لباس،چهره،مو و... میشه! برای مشاهده آموزش به ادامه مطلب بروید...
ادامه مطلب
از ترم یک تا شیش دانشگاه فکر می‌کردم اگه تو‌ امتحانام تقلب کنم، بعدا پولی که از مدرک و نمرهٔ باتقلب‌به‌دست‌اومده (امان از قوانین نیم‌فاصله:|) حاصل می‌شه، حلال نیست و خب، لقمهٔ حلال و حرام چیزی نبود و نیست که بتونم در موردش با خودم تعارف کنم؛ فلذا تو کل اون سه سال به جز یک مورد تقلب سازمان‌یافته تو بخش عملی یه‌ درس یه واحدی که استاد داغونی داشت و ما هیچی از حرفاش نمی‌فهمیدیم (و البته هیچ کدوم از اینا توجیه خوبی نیست و من بعدا از همین مورد ه
الگوریتم های گوگل که اگه اشتباه نکنم سیزده تا هستند خیلی جالب هستند. این الگوریتم ها عملا برای این ایجاد شده اند که جلوی تقلب در دیده شدن در صفحات جستجو را بگیرند. اگر به یاد داشته باشید قبلا وقتی کلمه و یا جمله ای را سرچ می کردیم، مطالب غیر مرتبط می آمد مثلا اگر یک سایت آن کلمه را بارها تکرار کرده بود در صفحه اول نمایش داده می شد ولی با گذشت زمان و باهوشتر شدن گوگل جلوی این نوع تقلب گرفته شد. همچنین در حال حاضر اگر جمله ای را سرچ کنید، خود گوگل
پس از اعلام نتیجه اولیه کنکور ۹۸ رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور از تخلف و تقلب در کنکور ۹۸ خبر داد.
دکتر ابراهیم خدایی در خصوص این تخلفات گفت: آنچه که در گزارش‌های رسمی عنوان شده است بیش از ۳۰۰ نفر را شامل می‌شود.
رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور بیان کرد: این افراد شناسایی شده و به هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات آزمون‌های سراسری معرفی شده اند
وی درباره صدور کارنامه برای این افراد گفت: برای آن عده که از تخلف و تقلب آنها مطمئن هستیم کارنامه صادر نمی‌
اتومبیل دزدی بزرگ: سَن آندریاس یک بازی ویدئویی غیرخطی در سبک اکشن-ماجراجویی و جهان باز از مجموعه بازی‌های اتومبیل‌دزدی بزرگ است که توسط راک‌استار نرث توسعه یافته و به وسیلهٔ راک‌استار گیمز منتشر شده‌است. اتومبیل‌دزدی بزرگ: سَن اَندریاس پنجمین بازی از سری بازی‌های جی‌تی‌ای به‌شمار می‌رود. که به صورت شبکه لن و تک نفره قابل اجرا میباشد  

ادامه مطلب
زعفران و تقلب در آن
قیمت زعفران بدلیل ترکیبات باارزش و خواص بالای آن و همچنین از نظر برداشت دشوار آن، بسیار بالاست. کلاله های خشک شدۀ زعفران، گران ترین مادۀ گیاهی و ادویه در جهان است که قیمت بالا و افزایش روزافزون تقاضا برای خرید، منجربه افزایش تقلب در آن با استفاده از ترکیب مواد رنگی با ارزش کمتر و غالباً مضر برای سلامتی انسان، شده است.
روش های متداول در ارزیابی کیفی زعفران شامل کروماتوگرافی مایع با کارایی بالا ،طیف سنجی فروسرخ نزدیک ،فرو
دانلود GTA 5 San Andreas دوبله فارسی به همراه ماشین های ایرانی
دانلود جی تی ای 5 به همراه ماشین های ایرانی برای کامپیوتر
نسخه اصلی نیز به صورت جداگانه برای دانلود قرار گرفت
برای اولین بار نسخه دوبله فارسی به همراه ماشین های ایرانی توسط مدرن دانلود
GTA 5 یا Grand Theft Auto San Andreas (اتومبیل دزدی بزرگ سن آندریاس) نسخه فارسی یک بازی اکشن ماجراجویی جهان باز سوم شخص می باشد که توسط Rockstar در سال 2005 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این نسخه پنجمین سری از بازی های GTA (بر
گیمری روی زمین وجود ندارد که تا به حال Grand Theft Auto San Andreas را تجربه نکرده یا آوازه‌ی آن را نشنیده باشد، بازی با ژانر اکشن، ماجراجویانه در سبک جهان آزاد، ساخت Rockstar Games که توانست در سال 2004 انقلابی در صنعت گیم به پا کند و همچنان پس از گذشت سال‌ها از انتشار آن، در سرتاسر جهان بازی می‌شود.
داستان بازی از جایی شروع می‌شود که برادر Carl Johnson” CJ” یعنی Sweet Johnson با او تماس می‌گیرد و به او خبر می‌دهد که مادرشان کسته شده است، CJ به سرعت به زادگاهش یعنی Groove Str
قبل از خواندن سطرهای زیر ، زمزمه نکنید. بله ، خیانت در زندگی است ، اما شما باید در پشت خط ها نگاه کنید.
اصولاً مردها تقلب می کنند زیرا می خواهند چیزی را که روابطشان به آنها نمی دهد. برخی از این نیازها مربوط به ترس و ناامنی است. اما وقتی فهمیدید که آنچه می خواهید ، می توانید فرار کنید.اما وقتی نمی فهمید چه اتفاقی می افتد؟ چرا او این کار را می کند؟
برای احساس مردانه
ممکن است کلیشه به نظر برسد ، اما همه مردان می خواهند مانند سوپرمن احساس کنند. احساس
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200

نسخه‌های اخیر GTA جزو بهترین بازی‌های جهان‌باز ساخته شده در تاریخ بازی‌های ویدیویی هستند و کمتر کسی منکر این قضیه است. آن‌ها دنیاهای وسیعی دارند و آزادی عمل زیادی را به کاربران ارائه می‌کنند، اما دیگر آن شور و هیجان بی‌حد و مرز گذشته را ندارند و شاید بیش از پیش واقعی شده‌اند.
امکان ندارد San Andreas را بازی کرده باشید و خاطره‌ای از هیاهوی ناب و خالصی که تنها با دزدیدن (یا در اکثر مواقع، استفاده ا
اساتید رشته زنبورداری برای شناسایی عسل طبیعی از روش‌های آزمایشگاهی استفاده می‌کنند این روش بهترین نوع تشخیص بوده ، تشخیص خلوص عسل فقط توسط آزمایشگاههای معتبر امکان پذیر است میزان ساکاروز موجود در عسل طبیعی زیر ۵ درصد میباشد .
در صورتی که در اثر تقلب در مناطقی که قیمت شکر ارزان است برای تقلب به عسل شکر اضافه شود ساکاروز عسل بیشتر از حد ذکر شده میگردد که توسط آزمایش فریلینگ و توسط دستگاه ساکرامات در آزمایشگاه می توان به میزان ساکاروز عسل پ
بازی GTA 5 یا GTA SAN ANDREAS برای ویندوز
فوق فشرده با حجم سه مگابایت (3MB) که بعد از استخراج حجمش به حدود 4 گیگ میرسد و میتوانید نصب  کنید و لذت ببرید
لینک دانلود
برنامه لازم برای استخراج WINRAR میباشد  
لینک دانلود برنامه WINRAR برای ویندوز
فیلمی بود بسی جذاب و جالب. 
داستان دختر فقیریه که خیلی باهوشه و بورسیه می‌گیره و وارد یه مدرسه به اصطلاح غیرانتفاعی می‌شه، پر از بچه‌های پولدار لوس و خنگ. و چی کار می‌کنه؟ در ازای رسوندن تقلب سر جلسه امتحان ازشون پولای هنگفت می‌گیره.
روشایی که برای تقلب ابداع و استفاده می‌کنن فوق‌العاده هوشمندانه و جذابن.
فکر می‌کنم اولین فیلم تایلندی‌ای بود که می‌دیدم، مگر اینکه تو تلویزیون چیزی دیده باشم و یادم رفته باشه. 
جالبی‌ش اینه که شما تا او
سلام
الان که دارم این رو مینویسم چشم هام پر از اشکِ و روحم خسته ست، من یه دختر 22 ساله ام، دانشجوی ترم 6 یه رشته معتبر.
از بچگی تو خانواده ای حساس بزرگ شدم که هم اجبار به عقاید مذهبی درون شون موج میزد، هم اجبار درسی. چون برادر و خواهر بزرگترم هر دو تحصیلات عالیه دارند و پدر مادرم هم همین طور، و رو درس من خیلی حساس بودند و سختگیری داشتند، اضطراب هایی که از اوایل تحصیل بهم وارد شده بود من رو داغون کرده بود.
من بچگیم رو یادمه خیلی آروم و مهربون و حرف گ
Grand Theft Auto: San Andreas جی تی ای 5 یا GTA v یکی از سرگرم کننده ترین و بهترین بازی در سبک گانگستری و ماشین سواری می باشد و توسط شرکت راک استار گیمز که توسعه دهنده و سازنده این بازی است ساخته شده , کسی نیست که بازی gta 5 را نشناسد این بازی برگرفته از نسخه کامپیوتری بازی میباشد که با همان کیفیت و با همان سبک گانگستری برای سیستم عامل اندروید طراحی شده که دارای گرافیک فوق العاده بالا و خیره کننده میباشد و همچنین ماشین , اسلحه مختلفی در این بازی گنجانده شده و ب
پاورپوینت رهنمودهای عملی مدیریت خطر تقلب

فرمت فایل : pptx
حجم : 653

صفحات : 58

گروه : حسابداری

توضیحات محصول :
دانلود پاورپوینت با موضوع رهنمودهای عملی مدیریت خطر تقلب ، در قالب  pptx و در 58 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

تقلب چیست؟
تعریف مدیریت تقلب
برنامه مدیریت تقلب
چه کسانی در مدیریت تقلب نقش دارند؟
اقدامات یک سازمان جهت مدیریت خطر تقلب
اصول راهبری خطر تقلب
کمیته حسابرسی(یا مرجع نظارتی مشابه)
حسابرسی داخلی
آگاهی از تقلب
فرآیند اقرار
افشای
شاید مهمترین قسمت این مقاله همین بخش باشد! چرا که اگر به نکاتی که خلاصه وار برای شما ذکر میکنم توجه نکنید، ممکن است بعدا مشکلاتی برای شما بوجود آید.
یکی از مهمترین قسمت های سایت های کلیکی، سیستم ها و قابلیت های ضد تقلب آن سایت ها می باشد. از آنجایی که چنین سایت هایی به شدت با مواردی همچون تقلب، پول شویی، هکرها، اسکریپت ها، روبات ها و … مبارزه می کنند، بنابراین بهتر است به فکر راههای تقلب در این سایت و یا سایت های دیگر آن هم برای افزایش درآمد خ
یکی از بازی های محبوب جهان که اکنون نیز طرفدار های خاص خودش رو داره بازی جی تی ای (gta) هست که برای سیستم عامل های pc, play 3.4  Android انتشار یافته و با انتشار نسخه اندروید خیلی از مردم رو جذب خودش کرده است.                    امروز ما لینک های دانلود این بازی نسخه اندروید رو براتون آماده کردیم 
امیدواریم لحظات خوبی رو داشته باشید. 

لینک ها جهت دانلود نسخه عادی و نسخه مود به همراه فایل دیتا :

Download APK 1.08 (27.86 MB)Download Mod 1.08 (17.46 MB)Download Obb 1.08 (1.75 GB)

Category: Free Arca
چه نکاتی را باید در هنگام کار با سایت استار کلیکس در نظر داشته باشم؟
شاید مهمترین قسمت این مقاله همین بخش باشد! چرا که اگر به نکاتی که خلاصه وار برای شما ذکر میکنم توجه نکنید، ممکن است بعدا مشکلاتی برای شما بوجود آید.
یکی از مهمترین قسمت های سایت های کلیکی، سیستم ها و قابلیت های ضد تقلب آن سایت ها می باشد. از آنجایی که چنین سایت هایی به شدت با مواردی همچون تقلب، پول شویی، هکرها، اسکریپت ها، روبات ها و … مبارزه می کنند، بنابراین بهتر است به فک

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
این متن رو خیلی وقت بود که می‌خواستم بنویسم؛ چون موضوع ناراحت‌کننده‌ای بود سراغش نمی‌رفتم. بالاخره نوشتمش؛ دوستان هم در بلاگ و کانال سختش نکنیم منتشرش کردن.
اردیبهشت امسال که برای مسابقه‌ی جهانی ACM ICPC رفته بودیم چین، یک قراری برای صحبت کردن با مایک میرزایانوو (Mike Mirzayanov)، مدیرعامل و بنیان‌گذار Codeforces داشتم. رفتیم و نشستیم، گفت بذار قبل از این که صحبت رو شروع کنیم یه سوالی دارم ازت. و سوالی پرسید که من از خجالت آب شدم و رفتم تو زمین. زبونم ب
کوییز داشتیم، برا کوییز خوب خونده بودم و آماده بودم. کوییز دادم وقتی نتایجش اومد راضی بودم اما نمره یکی از بچه ها برام جالب بود اون بهتر از من شده بود ولی تا جایی که میشناختمش زیاد بچه درس خونی نبود حتی جواب تمرین ها رو از من میگرفت خیلی برام سوال برانگیز بود که چه جوری نمرش از من بهتر شده. کوییز بعدی هم همینطور از من بهتر شدش، میانترم هم همینطور از من بهتر بودش. یادمه چند بار که باهاش بحث علمی کرده بودم چندان نمیتونست سوالا رو خوب جواب بده مون
این تحلیل رو پسندیدم که در ویرگول منتشر شده: ببینید . و قبول دارم ترافیک تقلبی میشه ساخت. اصلا خود من همین کار رو کردم. مدیر شرکت ناراجت بود که به مشتری قول دادیم ورودی از گوگل رو برسونیم به 3 هزار در روز و حداکثر 700 شده. یه تست زدم و براش یه ربات نوشتم و اجرا کرد. به مرور در عرض یک هفته ترافیک رو بیشتر کردم و رسوندم به همون سه هزار. آی مشتری خوشحال شد و فورا بقیه پول شرکت رو داد. حقوقهای ما چند نفر هم که عقب افتاده بود رسید.
کار بدی کردم همه راضی شدند

دانلود فیلم Centurion 2010( سنچوریون )
نام : Centurion 2010
ژانر : اکشن ، درام ، تاریخی 
محصول : آمریکا
کارگردان : Neil Marshall
بازیگران مطرح : Michael Fassbender , Andreas Wisniewski , Dave Legeno , Axelle Carolyn , Dominic West
خلاصه داستان : گروهی از سربازان رومی بعد از اینکه هنگ آن‌ها در یک حمله قافلگیرکننده تار و مار می شود، باید برای زندگی‌شان در سرزمین دشمن بجنگند...
ادامه مطلب
06اکتبر

زعفران یک ادویه بسیار با ارزش و گران قیمت است که به دلیل رنگ، طعم و خاصیت دارویی منحصر به فردش از محبوبیت زیادی در سراسر جهان برخوردار است. تولید اندک و قیمت بالای این ادویه سبب شده است تا برخی از افراد سودجو در تهیه آن از تقلب‌های زیادی استفاده کنند. اکثر این تقلب ها از طریق افزودن مواد گیاهی و شیمیایی مشابه زعفران صورت می گیرد. در حال حاضر با استفاده از تکنولوژی موجود در آزمایشگاه ها می توان به راحتی زعفران خالص را از ناخالص تشخیص
آیا بسته‌بندی زیبا و لوکس با چاپ مرغوب و طلاکوب و برجسته‌سازی و رنگ‌های اختصاصی، به موقعیت برند بیشتر کمک می‌کند و از تقلب و شبیه‌سازی آن جلوگیری می‌کند یا به‌کارگیری تکنیک‌های چاپ امنیتی؟این پرسش البته دغدغه تولیدکنندگان محصولات معمولی نمی‌تواند باشد، ولی برای محصولات مرغوب، گران‌قیمت و پرفروش برندهای معتبر جای تأمل دارد مخصوصا محصولاتی که دارای جنبه تبلیغاتی هستند مانند تولیدکنندگان چاپ سررسید یا به طور کلی تبلیغاتی.جعل‌کنن
پایانِ امتحانات پایان ترم چهارم هم رسید
دوازدهمین روز
از چهارمین ماه
به لطف کوچولویی و خوشمزه بودن سوالات پاتولوژی و تقلب های ‌کار راه بنداز سلامت این دو تا امتحان هم به خوبی و خوشی گذشت و خستگی شب زنده‌داری دیشب پای فصل سه از سریال ومپایردیزیز رو شست و برد

ادامه مطلب
ارشد‌های بازی
در هت‌تریک تعدادی ارشد وجود دارند (که نام کاربریشان با پیشوند GM شروع می‌شود). آنها گروهی خاص از کاربران وظیفه‌شناس و ماهر ما هستند که برای اطمینان حاصل کردن از عملکرد بازی، جلوگیری از تقلب و کمک به کاربرانی که مشکلات مختلفی با تیمشان دارند، تعیین شده‌اند. ارشد‌ها همواره در دسترس هستند، زیرا از کمک کردن به سایرین لذت می‌برند. آنها همچنین در ازای کارشان مزدی نیز دریافت نمی‌کنند.
گاهی اوقات ارشد‌ها باید در رد صلاحیت افرادی
خونسردترین و بی خیال‌ترین آدما هم با استرس قبل از امتحان آشنایی دارند. خب هرکس یک جور با این اضطراب کنار می‌آید. اما آخرین راه، راه در رو است. آخرین راه در رو راهی مشترک است بین همه آن‌ها که درس نخوانده اند یا درس خوانده اند و استرس دارند؛ تقلب کردن. پیر و جوان هم ندارد. همه آن را می‌شناسند و تا حرفش پیش می‌آید با لبخندکی گوشه‌ی لب یک خاطره از تقلب روز‌های دور و نزدیک رو می‌کنند.

این گزارشی است از شصت و سه راه تقلب؛ اگر در فکر تقلب هستید یک
اتومبیل دزدی بزرگ: سَن آندریاس (به انگلیسی:Grand Theft Auto: San Andreas) یک بازی ویدئویی غیرخطی در سبک اکشن-ماجراجویی وجهان باز از مجموعه بازی‌های اتومبیل‌دزدی بزرگ است که توسط راک‌استار نرث توسعه یافته و به وسیلهٔراک‌استار گیمز منتشر شده‌است. اتومبیل‌دزدی بزرگ: سَن اَندریاس پنجمین بازی از سری بازی‌های جی‌تی‌ای به‌شمار می‌رود. این بازی ابتدا در ۲۶ اکتبر ۲۰۰۴ برای کنسول پلی‌استیشن ۲ سپس در ۷ ژوئن ۲۰۰۵ برایاکس باکس و مایکروسافت ویندو
1. دیشب خوابم نمی گرفت. یادم افتاد طی روز یک بیت از یک شعر منزوی را توی گوشی ام سیو کرده بودم. از بی خوابی، موبایلم را برداشتم و شعر کاملش را سرچ کردم. نمی دانم دیشب هر بیت را چند بار خواندم و با خودم زمزمه کردم که امروز یکهو توی مترو به خودم آمدم و دیدم دارم از حفظ می خوانمش ... نمی دانم دیشب چه قدر سر بیت به بیتش ماندم ... فکر کردم ... غصه خوردم ... 
از زمزمه دل تنگیم، از همهمه بیزاریم // نه طاقت خاموشی، نه میل سخن داریم // آوار پریشانی ست، رو سوی که بگری
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.شایدبرایش دنیاجوردیگری معنی پیدامینمو

امکان ندارد San Andreas را بازی کرده باشید و خاطره‌ای از هیاهوی ناب و خالصی که تنها با دزدیدن (یا در اکثر مواقع، استفاده ا
سلاممم
بهارتون چه طوره.خوش میگذره.خواستم بهارتون رو با یه چیز خوب زیبا کنم پس یه خبر خوب فعلا من درحال نوشتنم و
به زودی با یه سوپرایز هیجان انگیز برمیگردم.خب بزارین یه تقلب برسونم می خوام یه داستان مدرسه ایی بیرون بدم.
شاید واسه شروع خوب باشه،ولی شما چه نظری دارید؟
زود برمیگردم.بای بای(؛
شهر سوال ـ اگر شخصی در طول دوران دانشگاه یکی از درس هایش را با تقلب پاس
کند و بعد مدرک بگیرد و با آن مدرک به سر کار برود حقوقش چه حکمی دارد؟ و
اگر حلال نباشد راهی برای حلال کردن آن وجود دارد؟بخش سایر مسائل شهر سوال بر بال اندیشه ها
ادامه مطلب
دلار گرون، ماشین گرون، موبایل گرون، گوشت گرون، میوه گرون، سبزی گرون 
اونوقت یک سری هستن نگران رای گیری برنامه های مجبوب صدا و سیما هستن
دارن بررسی میکنن که فلان برنامه سه روز پشت سرهم تقلب کرده... آخرش هم یه هشتگ میزنن #حق الناس
اونم توی یه شبکه اجتماعی فیلتر
زیبا نیست؟
سر امتحان دینی (که کاملا پی پی بارم بود) سوال اولو دیدم و پرام شکست؛ به دوستم میگم چیه سوال اول؟ منم هیجان زده که میشم نمیشنوم کلا :| 
هی میگه "سنجشمه" 
میگم چی؟ 
میگه سنجشمه
میگم چی؟
میگه سنجشمه لعنتی سنجشمه
امتحانو که دادم از پله ها که  اومدم پایین یکی خوابوند پس کله م گفت اسکل نوشتی "سرچشمه" رو؟ 
#یک_روز_معمولی_از_زندگی_یک_ناشنوا:|
با سلام
اولین سری از تمرینات گروه کامپیوتر پایه نهم بر روی سایت کوئرا قرار گرفت .. 
مهلت تحویل تمرین شنبه 17 اسفند ساعت 24 می‌باشد .. سامانه مجهز به تقلب یاب می‌باشد..
این تمرین برای تمام دانش‌آموزان(انتقالی و غیر انتقالی) پایه نهم است .. 
سوپر پک مود های gta sa
عیدانه جذاب و عالی برای طرفداران gta san andreas
4 تا مود خفن براتون اوردم حالشو ببرید و تامام تامام
لیست مود ها:
+پرواز ماشین
+اول شخص
+جت پک بتمن
+انتخاب شخصیت گیم
دانلود مود ها و آموزش نصب در ادامه مطلب
ادامه مطلب
دانلود رایگان با لینک مستقیم
GTA San Andreas Snow
در این مطلب نسخه برفی بازی معروف gta sa رو گذاشتم در این نسخه بر خلاف نسخه های دیگر همه جا را برف فرا گرفته است و برخی از وسایل نقلیه به دلیل برفی بودن تغییر کرده اند و این میتونه بازی رو جذاب تر از قبل بکنه این بازی نسخه اصل نیست بلکه مود شده آن است و شما میتوانید آن را در ادمه دانلود کنید.
ادامه مطلب
زعفران تقلبی

روش اول
در صورت مشاهده ظاهر غیر طبیعی آن را بین انگشتان دست یا روی کاغذ له کنید اگر دیدید ماده خاصی از آن روی کاغذ نقش می‌بندد و کاغذ و انگشتان دست چرب می‌شود که در این صورت مشخص می‌شود زعفران به چربی خاصی آغشته شده تا وزنش بیشتر شود.
روش دوم
پایین بودن قدرت رنگ دهی آن نشان دهنده این تقلب خواهد بود.

روش سوم
استفاده از رنگ طبیعی این گیاه برای رنگ کردن دیگر قسمت‌های سفید زعفران و مخلوط کردن آن با این محصول است، این روش محترمانه
زعفران تقلبی

روش اول
در صورت مشاهده ظاهر غیر طبیعی آن را بین انگشتان دست یا روی کاغذ له کنید اگر دیدید ماده خاصی از آن روی کاغذ نقش می‌بندد و کاغذ و انگشتان دست چرب می‌شود که در این صورت مشخص می‌شود زعفران به چربی خاصی آغشته شده تا وزنش بیشتر شود.
روش دوم
پایین بودن قدرت رنگ دهی آن نشان دهنده این تقلب خواهد بود.

روش سوم
استفاده از رنگ طبیعی این گیاه برای رنگ کردن دیگر قسمت‌های سفید زعفران و مخلوط کردن آن با این محصول است، این روش محترمانه
اعصابم به شدت خورده!
مردک احمق بلوری................دیگه داره امر و نهی می کنه خنگ
به من میگه این کارو بکن .اون کارو بکن!
گاو
اون دخترک پررو هم اومده و دراوج پررویی هی حرف می زنه با صدای بلند و روی اعصاب من میره
درحال حاضر کمی سکوت دارم
ولی نابودم و خسته
کارهای خودم هم به شدت عقبه دکتر هاشم هم اومد و یه سری زد.چقدر دوست داشتنیه این....
باید کمی آروم بشم....
رورو امروز نیومد.به خاطر برادرش
امروز فهمیدم خنجری یه بار توی مدرکش تقلب کرده!
یعنی همچین مارمولکیه
بسم الله الرحمن الرحیم
یوگا از تبلیغ تا تحقیق(شماره 11)  یک نفر تصمیم گرفت اسکناس تقلبی چاپ کند ،کاغذ مرغوبی تهیه کرد و با بهترین طرح و رنگ شروع به چاپ اسکناس نمود. بعد که اسکناس را وارد بازار کرد دید هیچ کسی از آن اسکناس استفاده نمی کند، متحیر ماند که چرا این اسکناس تقلبی او مورد استفاده مردم واقع نمی گردد!؟ به متخصصین این فن رجوع نمود، یک نفر خبره که اسکناس او را دید شروع کرد به خندیدن .این شخص به او گفت مگر عیب به این اسکناس چیست؟ آن فرد کارش
chemax چیست؟
chemax یک بانک اطلاعاتی کامل برای گیمر ها است که در آن راهنما و کد های تقلب و آموزش بیش از ۱۵ هزار بازی موجود است.

*نکته:اگر بازی مورد نظر شما در این ورژن یافت نشد،باید چی مکس را آپدیت کنید!

دانلود با حجم ۳/۸ مگابایت
tea-bag.blog.ir
بنیامین باب المراد

نماینده کلاس فایل صوتی ای تو در گروه قرار داد، که انگار آموزش و پرورش گفته نمرات مستمر طبق کلاس های آنلاین ارائه میشه و همه باید حضور داشته باشن و..حقیقتش در مخیله‌ ام نمی‌گنجه که چطور معیار نمراتشون رو آزمون و کلاس های مجازی قرار دادن در حالی که خیلی از همکلاسی های خودم حتی گوشی ندارن یا اونایی که دارن و میان هم تقلب میکنن!الان از عصبانیت نمی‌دونم باید چکار کنم..
سهمیه دادن ! تقلب شد ! تراز مشترک ! و ... بسه دیگه این حرفا ! 
به جا اینکارو بشین فکر کن ببین اونایی که امسال زیر 1000 شدن از فضا اومدن آیا؟! به این فکرکن که اونی که پارسال شده 150 هزار امسال شده 800 بدون هیچ سهمیه ای چیکار کرده؟! مگه تراز مشترک واسه اونم نبود؟! مگه تقلب به رتبه ی اونم ضربه نزده!
من امروز بغضم گرفت چند دیقه ولی اشک گریه و زاری و ناراحتی رو ریختم دوررر !
امسال سوالات آسون بود و نمیشه انکار کرد ! خب همه خوب زده بودن مشخصه رتبه ها بد میشه .. بخاط
ماه مدرسه
ماه مدرسه و بچه های خندونبوی نم بارون توی خیابون
ماه مدرسه، فصل پاییز،با دفترهای نو و تمیز
یاد لبخند معلم های مهربون،بابای مدرسه پرکار و خندون
شوق دیدن دوست‌های قدیمی،همکلاسی‌های خوب و صمیمی
خوندن دعا تو صف صبحگاه،انجام نرمش با کسالت و آه
نشستن پشت نیمکت چوبی،یاد چرت های اول صبحی
یاد بیداری شبه امتحان،غرر غرر و تشر‌های مامان
گاهی یک تشویق شیرین،گرفتن کارت هزار آفرین
یاد شعرهای زیاد و بسیار،قصه زاغ و روباه مکار 
یاد شیطنت ته ک
شایعات در دنیای بازی‌های ویدئویی نقش پررنگی دارند. بعضی از آنها بسیار مهم و پرحاشیه هستند و برخی نیز جنبه‌ی شوخی دارند؛ اما به هیچ‌وجه نمی‌توان نقش آنها و تاثیری که روی مخاطبان می‌گذارند را نادیده گرفت. با ۸ شایعه غیر واقعی بازی GTA همراه باشید.

وقتی یک شایعه منتشر می‌شود، کمتر کسی به غیرواقعی بودن آن فکر می‌کند، اما حقیقت این است که در بیشتر موارد، شایعه‌ها واقعیت ندارند و نباید به آنها توجه شود. در این مقاله نیز ما به شایعاتی می‌پردا
1. چرا دو شنبه نمیشه بریم عروسی و از شر این ناخونای دسته بیل راحت شم؟ :| کوتاهشون کنم، دلم برا خود بچه مثبتم تنگ شده :|
2. مامانم صبح بیدارم کرد درس بخونم :| نمی دونم چه فکری راجع به من کردن :|| رفتن بیرون و منم تا بیان تنهایی تو خونه قر دادم :| شما هم وقتی تو خونه تنهایین قر بدین خیلی حال میده :)))
3. ری ری زنگ زد دو ساعت تمام خودش حرف زد :|| دست منو از پشت بسته تو حرف زدن :||
4. باورتون میشه؟؟ دارم حاضر میشم برم مدرسه :| 
5. امروز شیمی و هندسه و فیزیک امتحان دارم.
1. چرا دو شنبه نمیشه بریم عروسی و از شر این ناخونای دسته بیل راحت شم؟ :| کوتاهشون کنم، دلم برا خود بچه مثبتم تنگ شده :|
2. مامانم صبح بیدارم کرد درس بخونم :| نمی دونم چه فکری راجع به من کردن :|| رفتن بیرون و منم تا بیان تنهایی تو خونه قر دادم :| شما هم وقتی تو خونه تنهایین قر بدین خیلی حال میده :)))
3. ری ری زنگ زد دو ساعت تمام خودش حرف زد :|| دست منو از پشت بسته تو حرف زدن :||
4. باورتون میشه؟؟ دارم حاضر میشم برم مدرسه :| 
5. امروز شیمی و هندسه و فیزیک امتحان دارم.
چگونه بگوییم دوست پسر شما تقلب است یا خیر
ممکن است از شما سؤال شود که دوست پسر شما به شما وفادار است یا خیر. شاید او با شما متفاوت رفتار کند ، وقت کمتری را با شما بگذراند ، بسیار پنهانی باشد و یا دیگر تلاش نکند. با این حال ، بهتر است قبل از اینکه او را به تقلب متهم کنید ، از او سؤال کنید و از او سؤال کنید و به دنبال شواهد باشید.
بررسی رفتار اوتصویری با عنوان راهنمایی شخص برای غلبه بر ضرر نسبی قدم 131مشخص کنید که آیا وی بیش از حد از تلفن خود محافظت می
اخرین امتحان ترم قبلی نورو آناتومی سر و گردن که از 20 نمره امتحان و یه نمره تشویقیش کامل گرفته بودم رفت ب فنا.بعد از امتحان عملی از سالن تشریح که اومدم بیرون. همکلاسیم گفت گوشیتو بده گوشی من خرابه... اول حدس زدم میخواد به کی زنگ بزنه ولی جلوشو نگرفتم و این اشتباه من بود. زنگ زد به همکلاس دیگه مون ک تو قرنطینه قبل از سالن تشریح بود. جوابا روگفت. اونم در حال توشتن گیر افتاد. 
من موندم و شماره من که روی گوشی اون بود و دردسرا و بدبختیای بعدش.. 
رفتن حرا
2433 - «اسدا... علم» نخست‌وزیر و وزیر
درباره پهلوی در خاطراتش می‌نویسد: "(شاه) به من فرمودند، تمام ۲۵۰ میلیون
دلاری که برای انتخابات آمریکا خرج می‌شود، اساس آن بر تقلب است. در جلسه
تعیین نامزد حزبی برای ریاست جمهوری، سرمایه‌دارهای بزرگ، چه در حزب
دموکرات و چه جمهوری‌خواه، نظر خود را نسبت به کاندید ریاست‌جمهور اعمال
می‌کنند."منبع: خاطرات علم، جلد3، ص36
دانلود فایل اصلی
اتومبیل دزدی بزرگ: سَن آندریاس (به انگلیسی: Grand Theft Auto: San Andreas) یک بازی ویدئوییغیرخطی در سبک اکشن-ماجراجویی و جهان باز از مجموعه بازی‌های اتومبیل‌دزدی بزرگ است که توسط راک‌استار نرثتوسعه یافته و به وسیلهٔ راک‌استار گیمز منتشر شده‌است.اتومبیل‌دزدی بزرگ: سَن اَندریاس پنجمین بازی از سری بازی‌های جی‌تی‌ای به‌شمار می‌رود. این بازی ابتدا در ۲۶ اکتبر ۲۰۰۴ برای کنسول پلی‌استیشن ۲ سپس در ۷ ژوئن ۲۰۰۵ برای اکس باکس و مایکروسافت ویند
امروز امتحان قارچ داشتیم بسی سخت بود.
از اون قسمت ۶ صبح بلند شدن واسه ۸ صبح امتحان دادن ⁦ರ_ರ⁩
و بای‌بای کردن با استاد از تو تاکسی ⁦(≧▽≦)⁩
و چشمایی که بزور باز میشد واسه امتحان⁦(ー_ー゛)⁩
که بگذریم ⁦<( ̄︶ ̄)>⁩
استاد از نصف جلسه رفت و به جاش یکی از بچه‌های دکتری اومد بالا سرمون
هی میگفت: بچه‌ها دو نفری حداقل تقلب کنید
من گردنم درد گرفت انقدر سرمو بالا گرفتم
بچه‌ها دکتر اومد حواستون باشه
آخرش دیگه بنده خدا خودشم به همه داشت میرسوند.
منم بر
هرچه در دلتان دارید به خدا بگویید!
اگر میخواهید فوتبال بازی کنید، با خدا فوتبال بازی کنید که اگر توپ را به سمت او شوت کردید مادرش را برایتان نیاورد.
با خدا دعوا کنید که اگر خلقتان به هم ریخت و از کوره درفتید پدرش را برایتان نیاورد. 
میدونید...
لم یلد و لم یولد
نه فرزند کسی است، نه کسی از او زاده میشود.
اصلا سر کلاس خدا تقلب کنید که اگر مچتان را گرفت با ارفاق پاس بشوید و آن درس را نیفتید.
من میگویم با خدا مچ بیندازید، که دستتان را تا زمین بیاورد، ثا
از اون عکسا که دارم از بچه ها امتحان می گیرم و مثه عقاب زیر نظرشون دارم(: بعد مریم اینا تازه ار خواب بیدار میشن و تو مجمع شروع می کنن به حرف زدن. منم با ارسال عکس اعلام حضور می کنم و می گم ساکت شین دارم امتحان می گیرم! و این روند اکثر روزایی که امتحان می گیرم تکرار میشه.
حقیقت اینه که من از اون آدمام که معتقدم تقلب کردن همون اندازه که می تونه منفی باشه، تاثیر مثبتم داره. به ندرت پیش اومده از بچه ها تقلب بگیرم. چون قبل از شروع امتحان براشون خط و نشون
2433 - «اسدا... علم» نخست‌وزیر و وزیر
درباره پهلوی در خاطراتش می‌نویسد: "(شاه) به من فرمودند، تمام ۲۵۰ میلیون
دلاری که برای انتخابات آمریکا خرج می‌شود، اساس آن بر تقلب است. در جلسه
تعیین نامزد حزبی برای ریاست جمهوری، سرمایه‌دارهای بزرگ، چه در حزب
دموکرات و چه جمهوری‌خواه، نظر خود را نسبت به کاندید ریاست‌جمهور اعمال
می‌کنند."منبع: خاطرات علم، جلد3، ص36
دانلود فایل اصلی
 گرچه این مطلب رو پس از آروم و قرار کرفتن اون همه تکاپو و میانه های شیفت شبی که وارد هفتم بهمن شده مینویسم ولی امروز از آن روزهای خوب بود :)
از آن روزهایی که دوباره کلی انگیزه و حس خوب میگیری برای ادامه و دویدن...
بعد از تموم شدن شیفت شب ، مستقیم رفتم بیمارستان جدیدی که دو روز پیش تماس گرفته بودن که امروز برای مصاحبه برم! از بیمارستان هایی که همیشه دوست داشتم اونجا‌کار کنم .:) 
بعد از رسیدن دیدم این فقط من نیستم که دعوت به مصاحبه شدم ، چون قبلش فکر
سلام دوستان. این متن به دستور یکی از دوستان(کاربران) سایت ارتش بازی ها نوشته شده است.
تمامی رمز های جی تی ای در تهران را در این پست قرار دادم تا شما عزیزان بتونید استفاده کنید و از بازی جی تی ای در تهران لذت ببرید.
اسم رمز در بالا و خود رمز در پایین اسم رمز نوشته شده است.برای اجرای درست رمز ها همان طور که اینجا نوشته شده در انجا تایپ کنید.
پس برای دیدن این رمز های خفن با ما همراه باشید.
ادامه مطلب

اگر میخواهید فوتبال بازی کنید، با خدا فوتبال بازی کنید که اگر توپ را به سمت او شوت کردید مادرش را برایتان نیاورد.
با خدا دعوا کنید که اگر خلقتان به هم ریخت و از کوره درفتید پدرش را برایتان نیاورد. 
میدونید...
لم یلد و لم یولد
نه فرزند کسی است، نه کسی از او زاده میشود.
اصلا سر کلاس خدا تقلب کنید که اگر مچتان را گرفت با ارفاق پاس بشوید و آن درس را نیفتید.
من میگویم با خدا مچ بیندازید، که دستتان را تا زمین بیاورد، ثانیه ای تا ذلت و شکست فاصله نداشته
هولوگرام تصویری سه بعدی است که با طراحی توسط دستگاه‎های لیزری به صورت برچسب در می‎آید. به عبارت دیگر هولوگرام تصویری است که درون پلاستیک، شیشه یا فلز حبس شده است. این تصاویر سه بعدی، همان اشکال براق و متالیک با تصاویری مبهم درون خود هستند. تکثیر هولوگرام بسیار دشوار است یعنی شما نمی‎توانید هولوگرام را کپی کنید. همین ویژگی باعث می شود تا جعل و تقلب صورت نگیرد. به همین دلیل است که از این تصاویر، برای برچسب اطمینان روی کالاهای مصرفی استفاده م

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پشتیبانی سایت